In China wordt nu nog steeds tegen de corona virussen opgetreden met strenge lockdowns. Sjanghai is volledig op slot. Bij de eerste lock-downs vanwege het corona virus gingen bewoners nog hun balkon op om elkaar toe te zingen. Elk huishouden mocht 1 of 2 keer per week boodschappen doen.
Dit keer is alleen thuisbezorging van voedsel toegestaan. Er is te weinig voedsel. Er zijn te weinig bezorgers. Die zijn zelf in quarantaine. Winkels hebben weinig voedsel, veel zijn gesloten. Flatbewoners roepen uit het raam dat ze honger hebben. Ze zijn permanent opgesloten in hun woning. Huisdeuren worden verzegeld. Hekken rondom wooncomplexen worden afgesloten. Uitgangen bewaakt. Zingen is nu verboden. Drones en robots waarschuwen bewoners om te gehoorzamen.
Strenge lockdown voor meer dan 25 miljoen mensen en verplichte quarantaine voor iedereen die positief getest is voor een corona virus.
Er wordt bericht over een hoog aantal asymptomatische besmettingen. Mensen die zelf van de besmetting niet ziek zijn. Het lijkt dus een ongevaarlijke ziekte die in Sjanghai zo veel mensen besmet. Waarom dan toch zo ver gaande maatregelen?
25000000 mensen in Sjanghai in lockdown, voedsel tekort, belemmerde productie. Er is al sprake van lockdowns in andere steden. Zijn de Chinese maatregelen tegen de minder gevaarlijke coronavarianten, of is er iets anders gaande?
Er zijn berichten over het doden van huisdieren. Een hond die werd doodgeslagen omdat die zijn baasje bleef volgen, die in quarantaine moest. Maar anderen melden dat alle dieren in een flat gedood werden. Bewoners komen in opstand en worden hardhandig aangepakt. Een supermarkt werd geplunderd door mensen die al lange tijd zonder eten en drinken zaten.
Iedereen wordt verplicht getest. De besmettingsaantallen blijken hoog. Ook wie niet ziek is van het virus moet verplicht in quarantaine. De centra raken overvol. Ook in de quarantaine faciliteiten is te weinig voedsel, water, dekens, sanitair. Scholen en andere gebouwen worden gebruikt om quarantaine ruimte uit te breiden. Huurders worden uit hun woningen gezet. Flats worden gevorderd voor gebruik als extra quarantaine ruimte.
In China is alles altijd anders. Dat heeft niets met Nederland of Europa te maken. Jullie laten je echt te veel in de luren leggen. Stelletje complotdenkers.
LikeGeliked door 1 persoon
🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Een belangrijk verschil: In Nederland hebben we drinkbaar water uit de kraan.
LikeLike
Deze column maar doorsturen naar de NPO. De mainstream media hebben daar kennelijk geen bronnen en negeren youtubekanalen. Ze lijken deze krankzinnige toestanden in China gewoon te ontkennen. Je zou er bijna wat van denken.
LikeGeliked door 1 persoon
NPO is niet meer zo benaderbaar dat je ze iets kunt doorsturen. Waarschijnlijk wachten ze tegenwoordig af welk nieuws ze van hogerhand doorkrijgen.
LikeGeliked door 1 persoon
Er wordt niet tegen de coronavirussen opgetreden maar tegen de mensheid. Als je dat weet, is het allemaal best logisch.
Maar helaas, meeste mensen: zzzz….zzzzz….zzzzz….
LikeGeliked door 1 persoon
De werkelijkheid blijkt altijd weer gekker dan je het kon bedenken.
LikeGeliked door 1 persoon
Zeg dat wel ja. We vallen van de ene verbazing in de andere.
LikeGeliked door 1 persoon
En nóg blijven mensen hier wegkijken en blijven vertrouwen in de overheid houden.
Ik vind alle ontwikkelingen nu heel erg snel gaan en houd mijn hart vast.
LikeLike
Januari 2020 zag ik aankomen dat we China achterna gingen. Maar China gaat nu weer een stap verder.
LikeLike
Doodeng,wat daar gebeurt. Wat gaat de WHO met al zijn beslissingsbevoegdheid doen,als hier een al of niet echt gevaarlijk virus komt?
LikeLike
De WHO is niet bepaald zinvol bezig geweest. Maar het zijn uiteindelijk toch de regeringen van landen zelf die maatregelen kiezen.
LikeLike