Getest: Kenwood FPG203WG/WH spiralizer en Silvercrest SSE 80 A1

Kenwood FPG203WG/WH en Silvercrest SSE 80 A1 Elektrische Spiraalsnijder

Er is een Kenwood Spiralizer in 50 watt en een 70 watt uitvoering, die beide ook onder andere merknamen worden verkocht. De prijs is ongeveer 60 euro. Kenwood heeft gekozen voor een wit plastic behuizing met lentegroene accenten. Andere merken kozen voor wit met een andere contrastkleur. Lidl verkocht de Silvercrest Elektrische Spiraalsnijder voor € 24,99. Een bijna gelijk apparaat, met een grotere opvangbak en als extra een handig opbergvak voor de messen en een sterkere 80 watt motor. De Silvercrest SSE 80 A1 heeft het lentegroen van Kenwood als hoofdkleur, met witte accenten.

Je kunt er staafvormige groenten mee versnijden tot lange dunne linten en slierten. Er zijn 3 messen bijgeleverd voor verschillend resultaat. De groente moet met een stamper door het draaiende mechanisme geduwd, de slierten komen in een opvangbakje terecht. Het werkt. Langzaam, maar dat is misschien nodig om de goede vorm te produceren.

Een lange dunne sliert gekookte biet kan decoratief staan op een salade of een mooi opgemaakte schotel. Slierten komkommer zijn te gebruiken in salades en slierten courgette zouden als koolhydraat arme spaghetti gekookt kunnen worden.

Ik heb het geprobeerd. Het snijden ging goed, maar langzaam. Gekookt of gestoomd mist de groentespaghetti de stevigheid van gewone pasta. Lange slierten zijn in een salade niet erg handig. Je kunt ze in stukken snijden of knippen. Maar waarom zou je dan eerst lange slierten snijden? Lange slierten aardappel kun je tot een nestje vormen en frituren. Daarvoor is een speciaal vormpje nodig. Voor decoratie kunnen gefrituurde aardappelspiraaltjes en sliertjes kleurige groenten gebruikt worden. De Silvercrest Elektrische Spiraalsnijder SSE 80 A1 is de betere keuze als je een spiraalsnijder zoekt.

Voor het raspen en snijden van verse groenten heb je meer aan een gewone foodprocessor. Zelfs mijn oudste snij en rasp apparaatjes waren handiger in gebruik. Ik laat de spiralizer hype aan mij voorbij gaan.

Kop op de Tocht

Een nieuw leven met NAH

Vrij Eigenwijs

Ook nieuwsgierig naar alternatieve manieren van leven? Volg dan mijn persoonlijke zoektocht naar een vrije en eigenwijze levensstijl.

Verwoede noten

Hoge noten, lage noten en alles daartussen

Blogger uit Amsterdam-ZuidOost

schrijft met plezier

Alice her blog

Freedom of speaking

Chit_ChatGPT

Wat ooit op een eerste april 2006 begon als Bruno's BlogBoek, het internetdagboek van een CEO werd in september 2021 Bruno Borrelt, de regelmatige bedenkingen van een vrije ondernemer met een co-operatieve instelling om de wereld digitaler maar tegelijkertijd ook slimmer, duurzamer en leefbaarder te maken. Kortom, een digitale teamspeler én bruggenbouwer. "Wie schrijft die blijft" is echter een oneliner die dateert uit het pre-digitale tijdperk. Vanaf 2023 gaat Bruno terug naar zijn roots; uitvoering en daadkracht met passie, energie en enthousiasme, geen blabla maar boemboem. En dus geen tijd meer voor persoonlijke bijdragen via dit medium. Geen nood want Chit_ChatGPT wordt een waardige opvolger. Deze populaire maar niet populistische wereldauthoriteit tekende een exclusiviteitscontract met onze website en zorgt voor een dagelijks nederlandstalig editoriaal over een actualiteit die onze aandacht verdient. Met af en toe een illustratie van DALL·E.

Plantestisch!

Blogs, recepten en instagram extra's

Enjoythisfood.com

Everyday food with a healthy twist, we make cooking easy and serve dishes full of love!

Salon van Sisyphus

“De strijd zelf naar hoger op is genoeg om het hart van een mens te vullen. Je moet je verbeelden dat Sisyphus gelukkig is.” Albert Camus

Coronacolumns

Vrijmoedig commentaar op de berichtgeving over corona en aanverwante zaken

Dagelijks leven

Tuin, katje, ditjes en datjes

The Chatsworth Lady

gardening, jewelry, porcelain, beautiful things...

Bomenclub Nederland

Digitaal platform voor en door bomenliefhebbers.

jan krosenbrink

voor een dialoog zijn twee mensen nodig

sprokkelen

duurzaam leven in een sociale samenleving.

Feiten.net

Feiten die te denken geven

Financial Reality

Separating fact from fiction in finance and economics

Uit de Klei getrokken

Op weg naar een zelfvoorzienend leven!

LEVENSJUTTERS

Over authentiek leven aan de buitenkant van Denemarken

Actiegroep Niet Te Koop

Sociale Huurwoningen zijn Niet Te Koop

JuridischEHBO

Juridisch Eerste Hulp Bij Ondernemen; voor elk contact dat leidt tot een contract

Yildiz & Partners

Bookkeeping Professionals

AnnoZ Webb blog

France Dordogne Paris Cote d'Azur New York City Thailande

zeiljacht JEST X

Zeilerspraat......en reisverslagen met onze XC 35

WordPress.com News

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

IMPREINT journal

The official bulletin of the artist IMPREINT created to repost excerpts from 'En plein air'.

Vlierbloesem

https://vlierbloesem.wordpress.com

Wat u niet in de kranten leest

Opmerkelijk nieuws over de rechtspraak en financiële schandalen

BERTJENS

Zij. Diversen.

Peter Teffer

onderzoeksjournalist

MOESTUIN HIPPIE

Moestuin blog over moestuinieren, duurzaamheid en een groener leven.

Revolutionair Socialistische Media

Strijd, Solidariteit, Socialisme

Compliance Platform Trustkantoren

weblog van het Compliance Platform

henk 50

Altijd onderweg...

WOKIE

Nederland

Anja's Foodblog

365 Dagen Inspiratie

LHM

Blog van Luc Hamelinck

%d bloggers liken dit: